розпочато збір посадових осіб, відповідальних за питання організації заходів цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС України.

розпочато збір посадових осіб, відповідальних за питання організації заходів цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС України.

16.10.14 08:07 0 626
15 жовтня у місті Рівне розпочався збір посадових осіб, відповідальних за питання організації заходів цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади та територіальних органів ДСНС України. Метою даного заходу є налагодження ефективної взаємодії між територіальними органами управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій та органами місцевої виконавчої влади, обмін досвідом, а також вивчення основних змін у законодавстві, що стосуються сфери цивільного захисту.

У відкритті зборів взяли участь заступник Голови ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький та перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський. У своєму слові заступник очільника області зокрема зазначив: - «Вибір нашої області для проведення даного заходу є не випадковим, адже на території Рівненщини розташовано 460 потенційно-небезпечних об’єктів, 10 з яких є хімічно-небезпечними. Органами місцевої влади спільно зі службами цивільного захисту вироблено надійний алгоритм дій, що дозволяє в цей непростий час забезпечувати належне функціонування усіх систем життєзабезпечення регіону та тримати ситуацію на постійному контролі». Також, Юрій Приварський побажав учасникам зборів плідної праці та вирішення всіх нагальних проблем у сфері цивільного захисту населення і територій держави від будь-яких надзвичайних ситуацій.

У свою чергу заступник Голови ДСНС України Василь Стоєцький подякував за гостинність рівненчан та зазначив, що під час зборів необхідно вирішити багато питань щодо планування роботи та здійснення заходів, які реалізуються Державною службою України з надзвичайних ситуацій щодо вдосконалення єдиної системи цивільного захисту, а також проаналізувати проведення роботи у даному напрямку за поточний рік та визначити пріоритетні завдання на майбутнє. « Єдина державна система цивільного захисту працює в особливому режимі. І вимоги керівництва держави до служб цивільного захисту щодо забезпечення безпечної життєдіяльності населення серйозно зросли. На найближчий період головними завданнями нашої служби є вирішення проблем соціального захисту та допомоги внутрішньо переміщеним особам, забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборчої кампанії, а також вжиття превентивних заходів щодо запобігання надзвичайним ситуаціям під час осінньо-зимового періоду» - наголосив генерал-майор служби цивільного захисту Василь Стоєцький.

В ході теоретичної частини зборів було розглянуто питання планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту на особливий період; результати здійснення державного контролю місцевими державними адміністраціями за виконанням інженерно-технічних заходів цивільного захисту під час будівництва будинків, споруд, розміщення інших господарських об'єктів, інженерних та транспортних комунікацій; показники реалізації заходів радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту населення у регіонах; стан практичного впровадження положень Кодексу цивільного захисту щодо організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та проведення евакуації населення,а також проблемні питання щодо експлуатаційно-технічного обслуговування, реконструкції та модернізації регіональних та локальних систем оповіщення цивільного захисту. Учасники зборів обмінялися досвідом щодо підготовки та проведення навчань з органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, організацією радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту населення, а також роботою щодо впровадженню інженерно-технічних заходів цивільного захисту у складі проектної документації тощо.

Після засідання для учасників зборів було проведено практичне заняття на захисній споруді Національного університету водного господарства та природокористування. Гостям було продемонстровано заходи з приведення сховища у готовність до використання за призначенням, а також ознайомлено з особливостями технічного обслуговування систем та обладнання.

По завершенні першого дня зборів заступник Голови ДСНС Василь Стоєцький відвідав підрозділи Рівненського гарнізону Служби порятунку, зокрема аварійно-рятувальний загін спеціального призначення у с. Городище, перевірив їх готовність до дій в умовах осінньо-зимового періоду, а також ознайомився з ходом робіт на об’єктах будівництва та реконструкції ГУ ДСНС області.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У контексті ...
Наступна новина: 15 жовтня 2014 року ...

КОМЕНТАРІ