Черговий успіх луцьких велосипедистів

16.10.14 09:39 0 774
З черговими нагородами повернулись луцькі велосипедисти з Чемпіонату України по маунтенбайку, який проходив в місті Чернівці 9-12 жовтня цього року.

В дисциплінах 4-крос, елюмінатор та кросс-кантрі наші спортсмени вибороли призові місця. Зокрема, лідер луцької команди Яна Беломоіна виграла свою коронну дисциплінну - кросс-кантрі з великою перевагою над суперницями. Ця гонка була для неї останнім етапом підготовки перед важливим стартом 18 жовтня в місті Баку на міжнародних змаганнях. Саме там в наступному році будуть проходити Європейські Олімпійські ігри, в яких Яна братиме участь.

Також переможцем гонки елюмінатор серед юнаків став луцький спортсмен Влад Наумчук, а Дарина Мартинюк, у цій же дисципліні серед юніорок була другою. У іншій дисципліні 4-крос серед юніорок Дарина на фініші була третьою.

Наймолодша спортсменка нашої команди, тринадцятирічна Олександра Логвинюк стала бронзовою призеркою цьогорічного чемпіонату у дисципліні 4-крос серед дівчат.

Попередня новина: У Рівненській області на ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...