Луцьк: баскетболісти з клубу «Стріла» - переможці

21.10.14 18:20 0 962
16-18 жовтня в спортивному залі НВК № 24 відбулися змагання з баскетболу (юнаки) серед команд V групи (клуби за місцем проживання МЦФЗН “Спорт для всіх”) за програмою Спартакіади міста 2014 року.

Право найсильнішої команди виборювало 6 клубів за місцем проживання, у складі яких брали участь кращі юні баскетболісти мікрорайонів міста 1999 р.н. і молодші.

Баскетбольні баталії проходили у цікавій та напруженій боротьбі. Кожна команда боролась до останньої хвилини, що не зменшувало інтригу та азарт впродовж усіх днів турніру, адже змагання проводилися за коловою системою.

За підсумками змагань визначилися команди-призери та переможець. Третє місце посіла команда з клубу «Одісей» (спеціаліст - Олег Хлопіцький), друге місце в команди «Лучеськ» (спеціаліст — Наталія Зінь). Перемогу здобула команда з клубу «Стріла» (спеціаліст - Галина Тимощук).

На закінчення змагань переможці та призери були нагороджені дипломами та грамотами комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради.