В Закарпатській області школярі завітали на екскурсію до Мукачівського міськвідділу міліції

В Закарпатській області школярі завітали на екскурсію до Мукачівського міськвідділу міліції

21.10.14 16:13 0 305
Мукачівські міліціонери активно підтримують репутацію структури, що спроможна не тільки боротися зі злочинністю та захищати громадян від правопорушень, а ще й робити життя юних земляків цікавим та насиченим.

До керівництва Мукачівського міського відділу міліції звернулися педагоги загальноосвітньої школи №1 ім. О.Пушкіна, щоб для учнів навчального закладу провестиекскурсію до правоохоронного органу міста.

Популярність подібних екскурсій до підрозділу ОВС, який охоче відкриває двері для маленьких гостей, самі вчителі пояснюють комплексним впливом заходу на кожну дитину. Адже екскурсія має водночас як виховний, так і пізнавальний ефект, і навіть співвідноситься з окремими аспектами шкільної програми.

Переступивши поріг міліції, діти ніби заворожені дивилися навкруги, їх цікавило все: куди поступає дзвінок, якщо набрати "102", як виїжджають на місце пригоди працівники міліції, як розшукують злочинців та, певна річ, де їх тримають. Все по черзі діти дізнавались та цікаво й допитливо слухали. Звичайно, неабияку зацікавленість у них викликав ізолятор тимчасового тримання Мукачівського міськвідділу, де тримають правопорушників. Також 7-класники мали змогу приміряти на себе бронежилети, каски, потримати в руках кайданки та гумові палиці.

Правоохоронці, у свою чергу, так само зацікавлені в такій увазі з боку юних співгромадян. Декого, можливо, побачене утримає в майбутньому від якихось злочинних намірів, а були й такі, які виявили бажання в перспективі служити в органах внутрішніх справ. І вже у всякому разі, у кожному дитячому серці оселиться повага до непростої і дуже потрібної праці міліціонера.

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 23 жовтня у Тернополі ...
Наступна новина: Ольга Богомолець: Держава ...

КОМЕНТАРІ