У Львівській області рятувальники провели День Цивільної оборони для вихованців Золочівського навчально-виховного комплексу

У Львівській області рятувальники провели День Цивільної оборони для вихованців Золочівського навчально-виховного комплексу

21.10.14 16:03 0 360
В рамках проведення тижнів безпеки життєдіяльності, рятувальники провели у Золочівському навчально-виховному комплексі день Цивільної оборони. Учні, педагогічний колектив та технічний персонал закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навики щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти задля захисту свого життя.

Розпочався день Цивільної оборони з навчальної евакуації учнів, дошкільнят та педагогічного колективу. Таким чином школярі та вчителі відпрацювали навички дій за сигналами оповіщення «Тривога». Під час загальної евакуації, за 3 хвилини, навчальний заклад покинули 276 осіб.

Золочівські рятувальники навчали дітлахів практичних та теоретичних занять в умовах виникнення пожежі. Школярам розповіли, як правильно покидати задимлене приміщення, у якому виникло займання, та нагадали порядок дій у випадку виникнення пожежі. Вже традиційно, такі навчання завершилися демонстрацією можливостей аварійно-рятувальної техніки. Вогнеборці показали допитливим малюкам оснащення рятувальників, захисні костюми, апарати для захисту органів дихання та багато інших цікавих речей.

По завершенню навчального дня, директор закладу Ярина Сухецька подякувала фахівцям ДСНС. З її слів відомо, що уроки цивільної оборони у навчально-виховному комплексі проводяться щороку, але цьогоріч вони були найбільш актуальні. Особливо зараз, напередодні 3-тижневих осінніх канікул, коли школярі часто залишають вдома самі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У львівській Медіатеці ...
Наступна новина: 23 жовтня у Тернополі ...

КОМЕНТАРІ