У Тернополі відбувся XVIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

У Тернополі відбувся XVIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

21.10.14 16:42 0 303
З 17 по 19 жовтня у Тернополі тривав XVIII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле”. Його організатори - Асоціація спортивної боротьби України, Тернопільська обласна федерація вільної боротьби, Тернопільське відділення НОК України, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Участь у турнірі, за словами головного судді змагань, судді міжнародної категорії Віталія Назарчука, взяли 80 спортсменів віком від 17 років і старші з Києва, Сум, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Хмельницького, Харкова, Одеси, Ізмаїла, Полтави, Тернополя. Змагання відбувалися у 8 вагових категоріях: 57 кг, 61кг, 65кг, 70кг, 74кг, 86кг, 97кг, 125 кг.

Офіційне відкриття XVIII Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед чоловіків “Тернове поле” відбулося 18 жовтня у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка.

Учасників турніру від імені голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка привітав заступник голови ОДА, віце-президент Тернопільської обласної федерації вільної боротьби Леонід Бицюра. Він щиро подякував тренерам та суддям турніру за те, що “виховують справжніх українців: мужніх, сміливих, витривалих, рішучих”.

Також Леонід Бицюра вручив директору обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Спартак” Сергію Цимбалу подячну грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Тернопільщини і з нагоди 60-річчя.

За результатами змагань, у ваговій категорій 57 кг перемогу здобув Валерій Рибін з Тернополя, 61 кг — Віктор Городницький з Тернополя, 65 кг — Степан Реджіпов з Одеси, 70 кг — Георгій Златов з Ізмаїла, 74 кг — Вадим Скрипник з Чернівців, 86 кг — Дан Статник з Чернівців, 97 кг — Станіслав Левинок із Сум, 125 кг — Олег Мацелко зі Львова.

Окрім медаль перможці отримали звання майстер спорту.

Довідково:

Вільна боротьба — спортивне єдиноборство, вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою різних технічних прийомів (захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо) намагається покласти суперника на лопатки, чи набрати більшу кількість очок у процесі боротьби.

Від класичної боротьби вільна відрізняється широким спектром технік, що включають використання ніг: зачепи, підсічки, підніжки тощо.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська область: ...
Наступна новина: У Львівській області за ...

КОМЕНТАРІ