Тернопільські легкоатлети відзначились на «Золотій осені»

24.10.14 17:00 0 660
На легкоатлетичному турнірі "Золота осінь" спортсмени Тернопільської ОДЮСШ "Колос" завоювали 12 медалей. Турнір провели у місті Стрий Львівської області.

Відтак, Андрій Стахів у фінальному забігу на 100 м з результатом 11.1 с був другим, а Вадим Гулько з результатом 11.3 с - третім. Обоє атлетів є вихованцями тренера Наталі Гавронської.

В стрибках у висоту з результатом 150 см Руслана Муравська, яку тренує Михайло Васірук, посіла перше місце. Також перемогу у цьому виді з результатом 180 см виборов Назар Вовчок (тренер Євген Кармелюк).

У стрибках в довжину, показавши результат 4 м 57 см, Яна Ясній посіла перше місце, а Аліна Захарків з результатом 4 м 47 см - друге. Також Аліна стартувала у бігу на дистанції 60 м, де була другою, а Юрій Кашуба в забігу на 600 м здобув срібло (тренер Наталя Гавронська).

Запекла боротьба розгорілася у шведській естафеті, де хлопці з Тернопільської ОДЮСШ «Колос» Андрій Стахів, Вадим Гулько, Віталій Рибій та Артем Трач посіли друге місце.