Тернопільська область: рятувальники продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям

Тернопільська область: рятувальники продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям

30.10.14 17:01 0 401
29 жовтня на залізничному вокзалі міста Тернопіль рятувальники Управління ДСНС України у Тернопільській області зустріли сім’ю з міста Іловайськ Донецької області: 26-річного чоловіка – інваліда ІІ-ї групи та 38-річну жінку, що покинули свою домівку, зруйновану внаслідок бойових дій та прибули до обласного центру з метою отримання тимчасового притулку на території області.

Прибулих одразу доставили до регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають із районів проведення АТО. Тут їх зареєстрували, також з ними зустрілись працівники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою уточнення нагальних потреб та побажань, для надання подальшої допомоги.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій організували доставку вимушених переселенців до тимчасового помешкання та допомогли облаштуватися.

На цей час на території Тернопільської області розміщено 1664 особи із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, з них 468 неповнолітніх та 315 інвалідів і людей похилого віку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ