В Луцьку у міській раді відбулась конференція громадського об'єднання “Допоможемо собі”

В Луцьку у міській раді відбулась конференція громадського об'єднання “Допоможемо собі”

31.10.14 09:47 0 302
У залі засідань міської ради відбулась звітна конференція громадського об'єднання “Допоможемо собі”. Участь у заході взяли перший заступник міського голови Святослав Кравчук, начальник управління охорони здоров'я міської ради Федір Кошель та члени цього об'єднання, представники колективів підприємств та установ міста.

“Це громадське об'єднання — одне з найкращих форм допомоги людям у наданні якісних медичних послуг. Ми говоримо про безкоштовну медицину, проте держава не в змозі її забезпечити. У шніх економічних умовах лікування дуже дороге, зросли ціни на медикаменти, а завдяки членству у громадському об'єднанні всі питання, пов'язані зі здоров'ям людини, можна вирішити оперативно та якісно. До того, завдяки цій роботі знято багато питань між лікарем та пацієнтом”, - зазначив під час зустрічі перший заступник міського голови Святослав Кравчук.

За його словами, цей напрям співпраці ефективний й тим, що дозволяє кожному відкрито бачити потік коштів, скільки використано та стан рахунку. “Переконаний, що такий напрям роботи допоможе людям відчувати себе захищеними”, - наголосив він.

Звітувала про роботу громадського об'єднання його директор Наталія Жолоб. “У час реформування медицини, єдиною можливістю отримати якісну медичну допомогу понад базовий рівень є вступ до громадських організацій. Лікарняні каси стали одним із напрямів реформування системи охорони здоров'я, що виник — як реакція населення на обмежені можливості державного фінансування щодо забезпечення якісної та доступної медичної допомоги. Зараз лікарняні каси здійснюють дільність як громадські об'єднання”, - зауважила вона.

З цією метою створене громадське об'єднання “Допоможемо собі”, основними функціями якого є лабораторно-діагностичне обстеження, лікування дітей до 18 років з членськими внесками батьків, лікування в денних стаціонарах поліклінік та лікарень. До слова, для членів об'єднання, які впродовж двох років не використовували кошти для лікування та обстеження є пільгові програми: оплата стоматологічних послуг, санітарно-курортне лікування, оплати лікування дорослих членів родини за письмовою заявою.

Станом на зареєстровано 19965 членів об'єднання із 135 колективних організацій. За словами, Наталії Жолоб найефективнішими умовами перебування є співпраця відповідно до колективного договору. Залежно від кількості працівників рівень допомоги коливається від 1000-1750 грн.

Середня вартість лікування становить — 871 грн. Проте у шніх ринкових умовах у зв'язку зі зростанням цін на фармацевтичні препарати збільшується витрати на лікування членів об'єднання. Тому присутнім запропонували збільшити суму мінімальних членських внесків.

Перший заступник міського голови Святослав Кравчук наголосив, що ціни на ліки для тих, хто в громадському об'єднанні, мають бути мінімальні. “Ми повинні захищати цих людей”, - зауважив він. З цією метою об'єднання постійно працює з аптеками, аби ті надавали знижки.

Громадське об'єднання «Допоможемо собі» не залишилось байдужим до останніх суспільно-політичних подій в країні, акумулюючи кошти для лікування та реабілітації постраждалим під час протестних акцій у м. Києві.

Під час конференції також обговорили фінансову звітність підприємства та організаційні умови членства.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині житель ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ