Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій відзначає 230-річчя свого заснування

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій відзначає 230-річчя свого заснування

31.10.14 10:30 0 298
30 жовтня заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний взяв участь в урочистих заходах у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького, які відбулися з нагоди відзначення 230-річчя заснування на академічному рівні ветеринарної освіти та науки в Україні.

Урочистості розпочалися літургією у церкві Святої Трійці та урочистою академією.

У навчальному закладі відкрився музей підкови. Експозиція музею і його фонди налічують нині понад 400 експонатів, що походять з різних куточків світу. Більшість з них є талановитим плодом рук місцевих ковалів, адже при ветеринарній школі у Львові ще від 1881 року функціонувала школа кування коней.

Крім того, відбулося пленарне засідання міжнародної наукової конференції «Інноваційність розвитку сучасного аграрного виробництва».

Довідка:

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького – навчальний заклад IV рівня акредитації.

На 32 кафедрах університету працює 46 професорів,докторів наук і 218 доцентів, кандидатів наук, асистентів. Серед 22 вищих аграрних навчальних закладів України університет займає одне з перших місць за кількістю викладачів з науковими ступенями та перше місце за кількістю патентів про винаходи на одного викладача.

Щороку університет випускає понад одну тисячу висококваліфікованих спеціалістів,, його кафедри оснащені сучасним обладнанням і лабораторною технікою.

Університет здійснює активні міжнародні обміни та співпрацює з багатьма навчальними закладами Польщі, США, Угорщини. Спільно з Люблінським природничим університетом(Польща) реалізовується грант Європейського Союзу «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» на загальну суму 1,5 млн. євро. Завдяки цьому в університеті будується ветеринарна клініка для дрібних тварин, встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня, два десятки сучасних цифрових мікроскопів, пересувна ветеринарна лабораторія.

ФОТО: ІА “Вголос”

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ