Тернопілля: Олег Сиротюк доручив розробити заходи з підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області

Тернопілля: Олег Сиротюк доручив розробити заходи з підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області

31.10.14 10:20 0 309
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк доручив Тернопільському обласному військовому комісаріату розробити та затвердити План заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.

Серед цих заходів - показове заняття щодо порядку організації роботи бази мобілізаційного розгортання та її елементів, яке проведуть на базі Тернопільського об'єднаного міського військового комісаріату.

Також голова ОДА доручив структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в області та суб'єктам господарювання, які задіяні до виконання мобілізаційних завдань в області спільно з Тернопільським обласним військовим комісаріатом забезпечити організацію виконання заходів щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.

Районним державним адміністраціям та виконавчим комітетам Тернопільської і Чортківської міських рад видати розпорядження про заходи щодо підготовки людських, транспортних та інших ресурсів до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області.

Координацію виконання заходів щодо підготовки до проведення четвертої черги часткової мобілізації в області здійснюватиме обласний військовий комісар.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ