На Хмельниччині в пам’ять про Героя Радянського Союзу Олега Онищука

На Хмельниччині в пам’ять про Героя Радянського Союзу Олега Онищука

01.11.14 08:47 0 352
31 жовтня на меморіалі пам'яті воїнів, які загинули в Афганістані, зібрались сотні жителів Ізяслава, щоб вшанувати пам'ять земляка, Героя радянського Союзу Олега Онищука.

Саме 31 жовтня виповнюється 27 років з дня загибелі на далекій землі Афганістану бойової групи нашого земляка, Героя Радянського Союзу старшого лейтенанта Онищука Олега Петровича.

Та жахлива війна в Афганістані вирвала з життя 3280 громадян України. Лише з Ізяславського району у рідний край у цинкових домовинах повернулося 10 молодих людей.

Мітинг пам'яті відкрив голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Юрій Манишев.

У своєму зверненні до учасників заходу голова районної державної адміністрації Микола Камінський наголосив, що ізяславчани, які загинули на землі Афганістану, були патріотами своєї землі. Незалежно від ставлення до участі колишнього СРСР в Афганській війні, в пам'яті завжди залишаться ті, хто не повернувся з поля бою до батьківського дому. Афганістан – це важка рана для кожної свідомої і милосердної людини. Про афганську війну відомо багато, але нікому не дано права перекреслювати відвагу і мужність тисяч молодих людей, які гідно виконали свій військовий обов'язок. Тільки час може притамувати біль, але навіть він не спроможний залікувати рани у душах.

«На жаль знову в міста і села України везуть домовини із тілами молодих героїв, які поклали своє життя за свободу нашої держави. Імена Василя Кобернюка з Ізяслава, Володимира Чепелюка та Олександра Мамлая із М'якіт, Юрія Барана із Добрина назавжди залишаться у нашій пам'яті разом із іменами уродженців Ізяславського району, які загинули на далекій землі Афганістану, як символи високої самопожертви, мужності та героїзму», – зазначив Микола Миколайович.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі внаслідок дії ...

КОМЕНТАРІ