На Прикарпатті припинено діяльність кількох підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю

На Прикарпатті припинено діяльність кількох підпільних цехів з виготовлення фальсифікованого алкоголю

01.11.14 17:04 0 312
Протидія незаконному обігу підакцизних товарів є одним з пріоритетних напрямів роботи прикарпатських правоохоронців в сфері захисту економіки. Зокрема, з початку цього року за результатами здійснених заходів вже розпочато 26 таких кримінальних проваджень.

Про діяльність міліції Івано-Франківщини щодо виявлення та документування фактів незаконного виготовлення, реалізації та збуту підроблених алкогольних напоїв йшлося на брифінгу за участю начальника управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області полковника міліції Івана Брензовича.

Він проінформував присутніх журналістів місцевих та центральних засобів масової інформації про основні підсумки роботи правоохоронців на вказаному напрямку, а також про останні напрацювання, зокрема, з викриття фактів організації підпільних цехів з виготовлення та реалізації фальсифікованого алкоголю.

Як розповів Іван Брензович, у червні цього року працівники УДСБЕЗ та слідчого управління УМВС в області розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.199 Кримінального кодексу України (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів). Було встановлено, що двоє мешканців Івано-Франківська задля власного незаконного збагачення налагодили протиправну діяльність нелегальних цехів з продукування та зберігання підроблених алкогольних напоїв з наклеєними підробленими марками акцизного збору на території міста Івано-Франківська та Тисменицького району. Відтак напередодні співробітники підрозділу в ході проведення слідчих дій на підставі отриманих суддівських ухвал провели 11 обшуків за місцями розташування цих «гуралень».

Як результат, було вилучено 50 ящиків розфасованої та готової до реалізації алкогольної продукції з наклеєними марками акцизного збору та етикетками торгових марок "Княгинин", понад 2000 літрів спирту, 2800 марок акцизного збору з ознакам підробки, понад 10000 етикеток торгової марки "Княгинин", 4800 ковпачків, понад 5000 одиниць скляної тари, підготовленої до розливу продукції, 2 автоматизовані лінії з виробництва та розливу фальсифікату та 5 ключів для закорковування пляшок. Крім того, міліціонери вилучили понад 350000 гривень, 9600 доларів США та 2 газових пістолети.

Наразі проводяться допити свідків, судові експертизи, огляди вилучених речей та грошей. За їх результатами вирішуватиметься питання про оголошення підозри та обрання підозрюваним запобіжних заходів. Водночас встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності цих підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Луцькі спортсмени - ...
Наступна новина: У Львівській області участь ...

КОМЕНТАРІ