загрузка...
 Чернігівська музична школа №2 відзначає 45-річчя

Чернігівська музична школа №2 відзначає 45-річчя

01.11.14 08:07 0 377
45-річчя від дня свого заснування відзначає 31 жовтня Чернігівська дитяча музична школа № 2, якій у цьому році присвоєно ім'я композитора, піаніста, музикознавця Євгена Богословського.

У своєму вітальному слові заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров висловив вдячність усім працівникам закладу на чолі з директором Олександром Ковалем, які гідно продовжують кращі традиції мистецького навчання та естетичного виховання підростаючого покоління юних чернігівців, примножують здобутки минулих поколінь у царині прекрасного. Він побажав колективу музичної школи №2 ім. Є. В. Богословського успіхів у розвитку музичного мистецтва Чернігова, збереженні традицій вітчизняної культури, вихованні і всебічному розвитку молодих талантів України.

Екскурс в історію музичної школи №2, що починалася лише з трьох кімнат у Палаці піонерів та 55 учнів, зробив директор Олександр Коваль. Він також поділився здобутками й успіхами колективу і вихованців за цей період. На музична школа має власне приміщення, тут навчаються майже 380 дітей, які опановують гру на різних музичних інструментах – класичних, народних, сучасних, займаються співом. За роки існування випускниками школи стали майже 1800 учнів, частина з них працює на музичній ниві у багатьох країнах близького і далекого зарубіжжя.

Гордістю музичної школи №2 є переможці міжнародних та всеукраїнських змагань.Так, за останні 5 років школа отримала 524 дипломи лауреатів та переможців конкурсів, в тому числі 226 – всеукраїнського та міжнародного рівня.

На базі школи функціонують 15 творчих учнівських колективів, добре знаних не тільки в обласному центрі, а й за його межами. Тут створено єдиний в області дитячий оперний театр, який очолює випускник школи, завідувач відділу сольного співу Владислав Костильов.

Навчальний процес у школі забезпечують 62 викладачі, 7 з яких мають педагогічне звання "викладач-методист". Звання "Заслужений працівник культури України" удостоєні Юрій Карпенко та Микола Олексієнко.

З перших років існування школи, за часів міського Палацу піонерів, у рідному закладі працюють Наталія Чеберда, Алла Половець, Наталія Федулова, Ольга Рубіна, Тетяна Марченко, Галина Тінякова.

Про затребуваність музичної школи свідчить той факт, що в останні роки конкурс на вступних екзаменах у цілому по школі становить понад 3 особи на одне місце, а на окремі спеціалізації – біля 10 осіб на одне місце.

Музичну школу №2 привітали з ювілеєм почесні гості та колеги, випускники різних років і юні вихованці.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ