загрузка...
 Тернопілля: психологи Управління ДСНС влаштували для дітей вимушених переселенців з Криму,Донецької та Луганської областей День позитивних емоцій

Тернопілля: психологи Управління ДСНС влаштували для дітей вимушених переселенців з Криму,Донецької та Луганської областей День позитивних емоцій

01.11.14 10:13 0 324
29 жовтня, в останній день коротких осінніх канікул в гості до Тернопільських рятувальників завітали діти з сімей вимушених переселенців, які прибули на Тернопільщину з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення АТО.

Цього дня психологи обласного Управління ДСНС влаштували для юних гостей справжній День позитивних емоцій. Дітям провели цікаву та пізнавальну екскурсію на пожежно-технічній виставці, де їх ознайомили з історією зародження та сьогоденням пожежно-рятувальної служби краю. Після захоплюючої розповіді про героїчні будні рятувальників гості оглянули технічне обладнання та спорядження, яке використовують в своїй роботі ці сильні та мужні люди. А далі, веселою юрбою, у супроводі працівників психологічної служби Управління вони відправились в кінотеатр, де переглянули фільм про сміливого та доброго хлопчика, який з допомогою друзів перемагає злого ворога.

На згадку про цікавий та змістовно проведений час усі гості отримали від рятувальників пам’ятні фотографії та брелоки з логотипом Управління. Діти та їх батьки висловили вдячність психологам та керівництву Управління за турботу, увагу та доброту.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ