На Тернопіллі сім'ям військовослужбовців та осіб,які беруть участь в АТО нададуть соціальну та матеріальну допомогу

На Тернопіллі сім'ям військовослужбовців та осіб,які беруть участь в АТО нададуть соціальну та матеріальну допомогу

01.11.14 09:11 0 413
Сім'ям військовослужбовців, особам рядового і начальницького складу повинні сприяти в отриманні підтверджуючих документів про їх участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях. Відповідне доручення дав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк Обласному військовому комісаріату, Управлінню Служби безпеки України в області, Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області.

Також керівник краю доручив районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Тернопільської та Чортківської міських рад невідкладно забезпечити надання сім'ям військовослужбовців та осіб, які беруть участь в антитерористичній операції соціальної, матеріальної допомоги за рахунок усіх можливих джерел фінансування.

«На час проведення АТО близькі військовослужбовців та добровольців, які там воюють залишилися без годувальників, тож наше завдання - всіляко допомагати та підтримувати родини тих патріотів, які захищають українську незалежність на сході України, - наголосив Олег Сиротюк.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ