загрузка...
 Повідомлення про замінування Тернопільської ОДА не підтвердилося

Повідомлення про замінування Тернопільської ОДА не підтвердилося

01.11.14 08:19 0 286
31 жовтня між 12 та 13 годиною невідомий зателефонував у приймальню голови Тернопільської обласної державної адміністрації та повідомив, що приміщення заміноване. Працівників Тернопільської ОДА одразу ж евакуювали, споруду оглянули кінологи, експерти вибухотехніки, працівники міліції.

За словами голови Тернопільської ОДА Олега Сиротюка, це третє повідомлення про замінування будівлі. Досі жодне з них не підтвердилося.

«Однозначно, що ми до таких дзвінків не ставимося серйозно. Щоразу працівників ОДА евакуйовують, і лише після повного обстеження облдержадміністрації фахівцями вони повертаються до роботи, - зазначив керівник краю. – Всі звінки з повідомленнями про замінування здійснювалися з території Донецької та Луганської областей. Ми розуміємо, що такі дії спрямовані на те, щоб завадити роботі органів місцевого самоврядування».

Як зазначив тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління Міністерства Внутрішніх Справ України в області, полковник міліції Олександр Богомол, під час огляду приміщення ОДА жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Обсяг реалізованих послуг ...

КОМЕНТАРІ