На Тернопіллі агресивних відвідувачів бару довелося вгамовувати міліціонерам охорони

На Тернопіллі агресивних відвідувачів бару довелося вгамовувати міліціонерам охорони

01.11.14 16:42 0 359
Замовлена вечеря та алкоголь у одному з ресторанів обласного центру виявилась для молодиків не по кишені. Зрозумівши, що покинути заклад «по-англійськи» їм не вдасться, відвідувачі вкрай агресивно почали відмовлятись розраховуватися за замовлене.

Розгублена та налякана офіціантка, яка так і не змогла мирним способом змусити чоловіків розрахуватись, натиснула тривожну кнопку ДСО.

Оперативно прибувши на місце події, міліціонери Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області виявили у приміщенні закладу сп'янілих молодих чоловіків, які продовжували нахабно поводитися з персоналом бару.

З їх вуст лайки та погрози продовжували лунати навіть після прибуття правоохоронців. Прохання міліціонерів вгамуватися, чоловіків ще більше розлютило, але швидке усвідомлення безвихідної ситуації змусило їх скоритися. Завершили вечір молодики в наркодиспансері для перевірки на алкоголь і у міському відділі міліції, де буде прийнято відповідне процесуальне рішення про притягнення їх до відповідальності за скоєне.

УДСО при УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі у неділю ...

КОМЕНТАРІ