Підполковник міліції та заслужений тренер України Геннадій Домбровський: «Я люблю все робити професійно — і в роботі,і в спорті»

Підполковник міліції та заслужений тренер України Геннадій Домбровський: «Я люблю все робити професійно — і в роботі,і в спорті»

02.11.14 12:26 0 293
Правоохоронець, спортсмен та інтелектуал. Саме так, не кривлячи душею, можна сказати про підполковника міліції Геннадія Домбровського, який, попри те, що очолює сектор Укрбюро Інтерполу в управлінні МВС України в Хмельницькій області, уже багато років поспіль на громадських засадах фактично керує Хмельницькою обласною організацією ФСТ «Динамо».

За останні роки існування організації на Хмельниччині змінилося чимало її почесних голів, а от заступник у них завжди один незмінний — Геннадій Владиславович, тому що знайти іншого такого знавця та фаната своєї справи вкрай важко.

Геннадій Домбровський — заслужений тренер України з панкратіону, майстер спорту з самбо, тому, як кажуть, обіймати таку посаду, сам Бог велів. А до служби в «Інтерполі» його привело досконале знання англійської мови. До речі, за плечима підполковника міліції дві вищих освіти — Кам‘янець-Подільський педагогічний університет та Київський національний університет внутрішніх справ.

Одним словом, ця людина — зразок справжнього офіцера, наділеного гострим розумом, прагненням до постійного самовдосконалення та завжди у гарній фізичній формі.

Свій трудовий шлях випускник педагогічного університету розпочав у 1992 році з посади тренера з дзюдо у дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо» у Хмельницькому, яку незабаром очолив у якості директора. А уже у 1997 році тодішній очільник обласної міліції Михайло Паньков запропонував Геннадію Домбровському стати заступником голови Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо». Коли ж з‘ясувалося, що молодий і перспективний спортсмен ще й досконало володіє іноземними мовами, його запросили на посаду начальника сектору Укрбюро Інтерполу, дозволивши і далі працювати на громадських засадах у фізкультурно-спортивному товаристві.

Як тренер, Геннадій Владиславович, має чим пишатися, адже серед його вихованців є чемпіони світу та Європи, два майстри спорту України міжнародного класу та близько двох десятків майстрів спорту України з різних видів єдиноборств (рукопашний бій, самбо, дзюдо, панкратіон). Як правоохоронця його поважають за якісну роботу колеги з різних країн.

До речі, Хмельницькій організації ФСТ «Динамо», яка відзначила недавно свій 90-річний ювілей, є що вписати у свою історію, адже серед її членів — спортсмени, які роблять вагомі внески у здобутки вітчизняного спорту на європейській та світовій аренах. Чимало хмельницьких «динамівців» своїми перемогами прославили Україну на Олімпійських іграх. Це і Сергій Нагорний — заслужений майстер спорту з веслування на байдарках і каное, Ірина Мерлені — олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту з вільної боротьби, Андрій Стаднік — заслужений майстер спорту з вільної боротьби, Олексій Торохтій — олімпійський чемпіон з важкої атлетики.

— Найголовнішим завданням ФСТ «Динамо», відповідно до статуту, є підвищення фізичної загартованості працівників правоохоронних органів. І це актуально, як ніколи раніше, — говорить Геннадій Владиславович. — Якщо ще рік тому ми більше приділяли увагу виключно спортивним досягненням, то зважаючи на складну ситуацію в країні, зосередилися на спеціальній підготовці працівників міліції до виконання завдань у зоні АТО.

Слід сказати, що підполковник міліції, орієнтуючись на вимоги часу, розробив унікальну програму прискореної спеціальної фізичної підготовки бійців, яка використовується у навчанні військовослужбовців Нацгвардії та міліціонерів патрульної роти міліції спеціального призначення «Богдан», більшість з яких уже неодноразово побувала у найгарячіших точках зони проведення АТО. Заслужений тренер особисто проводить заняття з бійцями та готує інструкторів, які б могли на постійній основі працювати з особовим складом за цією програмою.

Заступник голови ФСТ «Динамо» не забуває і про підростаюче покоління. на базі організації працюють секції панкратіону, дзюдо, фехтування та боксу, які відвідують близько 350 дітей. З майбутніми спортсменами займаються висококваліфіковані тренери, які дбають не лише про фізичний розвиток, а й про духовне та патріотичне виховання української молоді.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі на ...
Наступна новина: Небажані гості Закарпаття ...

КОМЕНТАРІ