В Закарпатській області мешканці сіл Іршавщини у першу чергу звертаються до своїх дільничних

В Закарпатській області мешканці сіл Іршавщини у першу чергу звертаються до своїх дільничних

02.11.14 18:56 0 371
Нелегко знайти серед служб та підрозділів міліції співробітників, які б віддавали роботі стільки часу, як дільничні інспектори. Дільничні протягом тижня здійснюють тричі особисті прийоми громадян.

Дільничні інспектори Іршавського райвідділу міліції старший лейтенант міліції Василь Кебелеш, лейтенанти міліції Василь Зейкан та Іван Кізляк обслуговують с.Білки та с.Імстичево. Найбільше у них роботи у Білках, так як у селі проживає більше 8000 населення. Майже кожний день до них звертаються громадяни із своїми проблемами, які дільничний повинен допомогти вирішити.

Тільки протягом однієї години на прийом до дільничного завітали троє чоловік. У жінки із присілку Зовдуновиця проблеми із сусідом, який постійно порушує межові знаки, при цьому при зустрічі ще й ображає. Вже неодноразово до дільничних зверталось подружжя, у яких склалися неприязні стосунки. Подружжя подало документи на розлучення. Однак не все так просто, за період спільного життя у них є нажите майно, є діти, а тому постійно виникають непорозуміння і потрібне втручання дільничного.

Звичайно є і труднощі, як і в будь-якій роботі. Але дільничні інспектори відповідально ставляться до своєї справи. Нещодавно у с.Білки поселились переселенці із Криму. Молода сім′я з трьома неповнолітніми дітьми. Звісно, що їх відвідали дільничні, поцікавились, як вони влаштувались, чи непотрібна їм допомога. Для сім′ї головне, що тут на Закарпатті спокійна обстановка, діти ходять до школи.

Добре відгукується про роботу дільничних інспекторів міліції сільський голова Василь Зейкан. За його словами, дільничні постійно проводять профілактичну роботу у селі, а як стаються надзвичайні ситуації, швидко їх вирішують.

Нещодавно на прийом у село завітав начальник Іршавського райвідділу міліції підполковник Мирон Черничко та його заступник підполковник Федір Петер, щоб впевнитись, що дільничні дійсно виконують свою роботу. Адже люди на селі у першу чергу йдуть до дільничного зі своїми проблемами, а він повинен реагувати на всі звернення громадян без винятку.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Надал: «Річниця ...
Наступна новина: У Тернополі вшанували ...

КОМЕНТАРІ