У Тернополі вшанували пам`ять Січових Стрільців

У Тернополі вшанували пам`ять Січових Стрільців

02.11.14 19:11 0 258
96-ту річницю проголошення Західно-Української Народної республіки відзначили 1 листопада у Тернополі.

Cвітлу пам'ять Січових Стрільців у нашому місті вшанували пішою ходою від майдану Волі до могили українських Січових Стрільців на Микулинецькому кладовищі.

У процесії взяли участь представники влади, ветерани національно-визвольних змагань, духовенство, молодь. Біля символічної могили священики відслужили панахиду за упокій усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну.

Віддаючи шану Січовим Стрільцям, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк наголосив, що « ми вшановуємо пам`ять людей, які зуміли зоорганізуватися і розпочати рух за відновлення української держави».

«Завдяки їхньому чину вже у незалежній Україні виросла молодь, яка стала двигуном Революції Гідності і започаткувала докорінні зміни, яких так потребує наша держава, - зазначив очільник Тернопільщини. – Герої Небесної сотні, вояки, які віддали своє життя у зоні проведення Антитерористичної операції – це правдиві нащадки славних Січових Срільців. Згадуючи їхній подвиг, маємо пам`ятати, що боротьба за українські цінності, за національну і соціальну справедливість триває. І перемога задежить від кожного з нас. Тому бажаю кожному з нас бути гідним тієї слави і жертовності наших предків та новітніх Героїв, які заради України віддали своє життя».

Відтак представники обласної державної адміністрації, обласної та міської рад поклали квіти до могили Січових Стрільців.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ