рятувальники ГУ ДСНС прийняли участь в зустрічі кримчан-переселенців котрі проживають на Рівненщині

рятувальники ГУ ДСНС прийняли участь в зустрічі кримчан-переселенців котрі проживають на Рівненщині

02.11.14 16:01 0 279
01 листопада у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася зустріч кримчан-переселенців котрі проживають в місті Рівне та Рівненській області. На зустріч також були запрошені жителі Донецької та Луганської областей котрі через проведення антитерористичної операції змушені були тимчасово залишити свої домівки та переїхати до Рівненщини.

В зустрічі прийняли участь: представники київської «діаспори» кримчан, місцевих органів виконавчої влади, правозахисники, психологи, педагоги, волонтери та співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій під керівництвом заступника начальника обласного управління підполковника служби цивільного захисту Олександра Мохрика.

Основна мета зустрічі полягала в тому, щоб люди, які вимушені були покинути окупований півострів Крим та виїхати із районів проведення АТО змогли зустрітися та познайомитися, поділитися своїми проблемами та досягненнями.

Присутніх громадян детально поінформували про усі зміни в законодавчій базі для вирішення проблем соціального захисту та про додаткові заходи щодо організації забезпечення життєдіяльності переміщених осіб взимку.

Зокрема секретар обласного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції підполковник служби цивільного захисту Сергій Ткачук розповів присутнім про розроблена дорожню карту з телефонами гарячих ліній для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб громадян.

Де кожна людина може отримати вичерпну відповідь з питань розселення, медичного обслуговування, навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування та відновлення втрачених документів.

ГУ ДСНС України у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Житомирські правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ