Глава УГКЦ закликав українців читати Шептицького,щоб зрозуміти,як розвивати Україну

Глава УГКЦ закликав українців читати Шептицького,щоб зрозуміти,як розвивати Україну

04.11.14 12:26 0 312
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) звернувся до всього українського народу, до кожної віруючої християнської душі із закликом завітати до собору святого Юра, що у Львові, і відвідати крипту, в якій спочиває митрополит Андрей Шептицький.

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

«Побудьте з ним. Відчуйте цей мир, якого так нам бракує», – закликав Глава УГКЦ під час богослужіння у соборі святого Юра на 70-ті роковини смерті митрополита.

Нагадаємо, 1 листопада, у день відходу митрополита до вічності, урочисто розпочався Рік Андрея Шептицького.

Верховний архиєпископ зауважив, що протягом цього року УГКЦ хоче зробити все для того, щоб сучасний українець наново відкрив для себе постать митрополита Андрея.

Глава церкви окремо звернувся до єпископів, священиків, монахів і монахинь: «Зробімо митрополита Шептицького доступним для сучасного українця через наші молитви, через наші урочисті академії, публікації, конференції. Наново відкриймо для себе постать того, кого світ знає як велетня Святоюрської гори», – закликав він духовенство.

Також Блаженніший закликав українців впродовж Року вшанування прочитати лист митрополита Андрея, написаний під час Другої світової війни, – «Як будувати рідну хату». «Ми там знайдемо непересічні первомудрості й життєдайне слово, щоб зрозуміти, як нам будувати, захищати, відбудовувати й розвивати вільну та незалежну Україну», – вважає архиєрей.

« ми урочисто визнаємо cлугу Божого митрополита Андрея нашим великим пастирем і учителем. І просимо його: владико Андрею, ти, що стоїш перед Божим престолом, молися за Україну, молися за наш народ, молися за свою воскреслу Церкву, щоб Божий мир, який через тебе благословляв твій народ, був тим даром, який ти виблагаєш у Всевишнього для нашого народу», – сказав Глава УГКЦ.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинь: в області триває ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ