Цьогоріч Jazz Bez завітає із концертами у Краматорськ та Слов’янськ

Цьогоріч Jazz Bez завітає із концертами у Краматорськ та Слов’янськ

04.11.14 14:07 0 331
5-14 грудня відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez. Цьогоріч під час заходу на звільнених територіях сходу України пройдуть концерти миру.

Як повідомили організатори, серцем фестивалю, як завжди, залишається Львів. Концерти відбуватимуться й в українських та польських містах.

«Але цього року концертна траса, яка розпочнеться у Вроцлаві, завершуватиметься у звільнених містах України Слов’янську і Краматорську. Для людей, що пережили страх війни, ця музика звучатиме з іншим смислом. Концерти відбудуться під гаслом «Музика Свободи на вільній землі!», – йдеться у повідомленні.

На звільнених українських територіях дадуть концерти кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазу. Вхід на концерти буде безкоштовним.

Також організатори Jazz Bez власним коштом приймуть у Львові 10 музикантів з території АТО, щоб вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи та взяти участь у джем-сейшенах. Наступного року ці музиканти розвиватимуть джазове середовище та творитимуть фестиваль у Краматорську та Слов’янську.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині відбувся ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ