В Луцьку “Спорт для всіх у парках і скверах”

В Луцьку “Спорт для всіх у парках і скверах”

04.11.14 13:13 0 331
Минулого тижня під час осінніх шкільних канікул міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» організували змагання серед клубів за місцем проживання з подолання смуги перешкод на еколого-туристичній доріжці «Стежина здоров'я», що в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Змагання відбувалися в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх у парках і скверах». Місце проведення та обладнання для страхування безкоштовно надав школярам міста приватний підприємець Олександр Оришко.

Боротьба відбувалася у двох вікових групах. Учасники молодшої групи змагались на нижній доріжці, а старшої — на верхній, де рівень складності набагато вищий. Діти з великим старанням, інколи переборюючи страх, долали перешкоди на хитких конструкціях еколого-туристичної доріжки.

За результатами напруженої боротьби переможцями змагань у молодшій групі стали: Іларіон Сорочук (клуб «Юність») - І місце, Андрій Марцьоха (клуб «Стріла») – ІІ місце, Назар Лисицький (клуб «Атлет») – ІІІ місце.

В старшій віковій групі призерами змагань стали такі учасники: Андрій Ожелевський (клуб «Атлет») – І місце, Максим Трачук (клуб «Лучеськ») – ІІ місце та Максим Петровський (клуб «Лучеськ») – ІІІ місце.

На завершення переможців та призерів нагородили дипломами та солодкими подарунками від міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Організатори та керівники клубів висловлюють вдячність Олександру Оришку та його інструктору за надану можливість провести цікаве та корисне дозвілля для дітей.

Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» (720 335)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Український фільм про ...

КОМЕНТАРІ