В Луцьку цікава і захоплююча подорож країною Мультляндією - у центральній міській бібліотеці для дітей

В Луцьку цікава і захоплююча подорож країною Мультляндією - у центральній міській бібліотеці для дітей

04.11.14 14:01 0 451
У центральній міській бібліотеці для дітей відзначили Міжнародний день анімації. Цікаву і захоплюючу подорож країною Мультляндією підготували для користувачів працівники книгозбірні. Ведуча свята, бібліотекар і за сумісництвом «бібліоняня» Юлія Аркушин разом зі своїм помічником хлопчиком Незнайком, запросили дітей поринути у історію створення мультфільмів. Насамперед присутні переглянули мультфільм "Гумористичні фази комічних облич", який увійшов в історію, як один з перших,- адже йому уже 108 років. Діти поринули у відеоісторію створення пластилінових, піщаних, мальованих лялькових, комп'ютерних мультфільмів, охоче відповідали на запитання вікторини від Незнайки, відгадували пісні з мультфільмів. Цікавою була зустріч з артистом Волинського обласного театру ляльок Леонідом Тивонюком, який також створює власні мультфільми. Його мультфільм «Відчиніть» отримав міжнародну премію.

Несподіваною для дітей була зустріч з героєм мультсеріалу "Фіксики"- Нуликом, який разом з ними поринув у світ розваг. Маленькі чомучки взяли участь у "Мульт-виборах", під час яких мали змогу обрати мультик для перегляду.

Присутні на святі ознайомились з бібліотечною виставкою про героїв українських, зарубіжних мультфільмів, що створені на основі сюжетів відомих казок та оповідань. Приємно, що до закінчення свята книги з цієї виставки були розібрані дітками для прочитання!

Участь у святі мультфільмів взяли і шестеро дітей, які разом з батьками прибули до Луцька зі Сходу України.

Управління культури (720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Пішохідний туризм у ...
Наступна новина: На Львівщині відбувся ...

КОМЕНТАРІ