В Житомирській області рятувальники разом з небайдужими громадянами продовжують спільно допомагати вимушеним переселенцям зі Сходу

В Житомирській області рятувальники разом з небайдужими громадянами продовжують спільно допомагати вимушеним переселенцям зі Сходу

04.11.14 08:06 0 260
Вже майже півроку на Житомирщині проживають тисячі вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій чи районів проведення АТО. Переважна більшість з них розмістились у своїх родичів чи друзів, однак окремим з них довелося шукати прихисток у соціальних закладах області. Останні чи не найбільше потребують допомоги, адже опинилися за сотні миль від рідного дому без теплого одягу, харчів, роботи… лише з надією у краще майбутнє.

Аби допомогти нашим співвітчизникам з Донбасу, співробітники ДСНС області вкотре залучились підтримкою небайдужих громадян та зібрали для переселенців речі першої необхідності. В таку скрутну хвилину охоче відгукнулися та долучилися до благодійної справи представники та віруючі Свято-Михайлівського кафедрального собору. Напередодні для нужденних людей прихожанами Собору зібрано та передано рятувальниками зимовий одяг та взуття.

На першу суботу листопада припадає Димитрівська поминальна субота. В цей день зазвичай в храмі проходить панахида. Після завершення молитви з благословення настоятеля храму митрофорного протоієрея Богдана Бойко всю пожертву принесену парафіянами на панахиду, а це близько 1,0 тонни хліба та понад 2,0 тонни різних продуктів харчування (цукерки, печиво, борошно, крупи, олія, фрукти тощо), було передано у готель «Житомир» для людей, які приїхали з Східної України.

Також, небайдужими до чужого горя вкотре не залишилась волонтерська організація «СИЛА ЛЮДЕЙ», яка зібрала та передала для переселенців теплий одяг, взуття та дитячі іграшки. «Допомагати людям – це поклик душі. Волонтерська діяльність – це якісь вчинки, дії людини, які не приносить їй ніякої користі, це добровільний внесок. Я вважаю, що на проблеми, з якими зіштовхнулися наші співвітчизники зі Сходу України, є і нашими проблемами. Тому вирішувати та допомагати – це обов’язок кожного», – зазначає координатор волонтерського центру з гуманітарних питань волонтерської організації «СИЛА ЛЮДЕЙ» Анна-Луїза Полякова.

Наразі Державна служба з надзвичайних ситуацій України контролює роботу регіональних штабів в осінньо-зимовий період. 3 листопада представник ДСНС Олександр Олійник прибув до Житомира. Спільно із заступником начальника управління ДСНС Житомирщини Михайлом Бутримовичем він спочатку завітав до готелю «Житомир». Там перевіряючі поспілкувалися з тимчасовими переселенцями, оглянули умови їх проживання та ознайомилися з їхніми повсякденними проблемами. Після чого мобільно-оперативна група вирушила до Житомирської обласної державної адміністрації, де зустрілася з керівництвом області та членами регіонального координаційного штабу. «Роботу, яка проводиться Житомирським регіональним координаційним штабом, я оцінюю позитивно. Спостерігається чітка взаємодія усіх органів влади з волонтерськими та релігійними організаціями, котрі можуть забезпечити переселенців житлом, теплим одягом чи продуктами. Враховуючи те, що настав осінньо-зимовий період, питання розміщення людей у пристосованих для цього закладах особливо актуальна», – зазначає представник ДСНС України Олександр Олійник.

Така висока оцінка діяльності регіонального координаційного штабу Житомирщини невипадкова. Адже в області від самого початку прибування переселенців, розпочалася цілодобова та клопітка праця. Кожен переселенець, який покидав Житомирщину, не міг дорікнути про неналежне ставлення до нього.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: ДТП на Волині: троє осіб ...

КОМЕНТАРІ