Ініціативи УДАІ Житомирщини направлені на збереження життя людей

Ініціативи УДАІ Житомирщини направлені на збереження життя людей

04.11.14 17:11 0 324
Розповсюджена заява однієї з громадських організацій щодо якихось домовленостей УДАІ області «брать с водителей по 200 гривен» є грубим викривленням інформації та спробою чергового піару за рахунок правоохоронців. УДАІ УМВС офіційно заявляє, що усі соціальні проекти підрозділу є безкоштовними та спрямовані на підвищення обізнаності та правової захищеності учасників дорожнього руху.

На території області проводиться місячник безпеки дорожнього руху, у рамках якого триває низка профілактичних заходів УДАІ. Зокрема, під час названих заходів працівники житомирської ДАІ пропонують усім бажаючим абсолютно безкоштовно перевірити власні знання чинних Правил дорожнього руху у сервісних центрах з надання адміністративних послуг.

Тож нині кожен з жителів області має змогу дізнатись, наскільки добре він орієнтується у правилах безпечної поведінки на дорозі, звернувшись до такого адміністративного органу, зокрема в обласному центрі.

- Мені було цікаво оцінити власний рівень знань Правил дорожнього руху за системою тестування, передбаченого для водіїв транспортних засобів, - говорить житомирянка Людмила Мороз. – Минулого тижня я це зробила, абсолютно безкоштовно пройшла іспит у центрі.

Іншою соціальною новацією, ініційованою небайдужими житомирянами, є спеціальне навчання на базі автошколи для всіх бажаючих під умовною назвою «Освічений водій – безпечна дорога». Такий курс запропонували проводити представники однієї з громадських організацій за погодженням з навчальним закладом.

УДАІ УМВС жодні зобов'язання, у тому числі фінансові, з ініціаторами акції не пов'язують. Зацікавленість у реалізації названих проектів зумовлена лише необхідністю підвищення рівня правової культури учасників дорожнього руху та покращання загального стану безпеки на автодорогах Житомирщини. Тому усі звинувачення щодо якихось сумнівних домовленостей є безпідставними та недостовірними.

УДАІ УМВС України

в Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові у Стрию під ...
Наступна новина: На Волині судили юнака за ...

КОМЕНТАРІ