У Волинській області люди йдуть за допомогою

У Волинській області люди йдуть за допомогою

05.11.14 09:43 0 438
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик провів черговий прийом громадян з особистих питань.

Традиційно волиняни порушували перед владою низку різноманітних питань, серед яких домінували земельні та соціальні.

Так, мама загиблого солдата з Луцького району просила сприяння у забезпеченні житлом невістки та онука. Голова облдержадміністрації поінформував заявницю, що влада шукає механізми забезпечення таких родин житлом.

Батьки дітей, які перебувають в обласному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, нарікали на непрофесійність та бездіяльність директора цього закладу. Центр підпорядковується Міністерству соціальної політики України і призначається за поданням профільного міністерства. Голова облдержадміністрації дав доручення своєму заступнику Світлані Мишковець вивчити ситуацію і за результатами він звернеться до Міністра соцполітики.

Жителі села Мельники Шацького району розповідали про порушення роботи комісії при розпаюванні земель колишнього КСП «Україна» бригади №3, а в іншому колективному зверненні - про незаконне надання в оренду урочища «Вілька» (Ківерцівський район) пайового фонду в розмірі 37,4 га. Голова облдержадміністрації звернеться з проханням до прокурора області перевірити законність прийнятих рішень, а допоки вивчатимуться ці питання - доручення голові ківерцівської РДА та начальнику головного управління Держземагенства – припинити будь які рішення та видачу пайових актів.

Члени ГО «Волинська спілка діабетиків» клопотали про проведення тендеру на закупівлю інсуліну в області. Як поінформував начальник управління охорони здоров'я ОДА Ігор Ващенюк, що це питання – контролі.

Підприємець з Луцька розповідав про систематичне зловживання та хабарництво на Ягодинській митниці. Голова облдержадміністрації просив викласти усі озвучені факти у листі до ОДА з наступною передачею матеріалів в обласну прокуратуру.

Жителька Луцька порушувала питання забезпечення шкільним автобусом с.Прилуцьке.

Просили люди також допомогти у працевлаштуванні, віднайти кошти на лікування та ремонт власних помешкань, а також виділення земельної ділянки під приватне будівництво.

По кожному окремому питанню, порушеними громадянами, голова облдержадміністрації дав низку доручень, за багатьма порушеними проблемами – будуть направлені листи до обласної прокуратури.

Загалом до влади звернулося до 30 волинян. Наступний прийом громадян голови ОДА відбудеться у Любешівському районі, 17 листопада.

Прес-служба облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: Тернопільська область: за ...

КОМЕНТАРІ