Читачі бібліотеки-філії № 2 зустрілися з відомим волинським поетом Василем Геєм

Читачі бібліотеки-філії № 2 зустрілися з відомим волинським поетом Василем Геєм

05.11.14 12:51 0 399
Зустріч читачів бібліотеки-філії №2 для дітей із заслуженим діячем мистецтв України Василем Геєм напередодні Дня української писемності та мови – давня традиція. Цьогоріч вона вилилася у живе, цікаве, пізнавальне спілкування дітей з відомим волинським поетом, прозаїком, публіцистом і, насамперед, мовознавцем.

Василь Степанович запросив користувачів до розмови про значення державності української мови, мовні обов'язки громадян, дотримання мовленнєвих норм у засобах масової інформації, офіційних документах та у побуті. А ще діти активно редагували речення, відмінювали складні числівники та прикметники, правильно наголошували окремі слова та дізнавалися про їх первісне значення. Веселий сміх викликали «мовні перли», які Василь Гей назбирав із виступів відомих політиків, вивісок на будівлях, підслуханих розмов тощо. Читачі бібліотеки спробували написати і власні вірші, а як приклад Василь Степанович прочитав поезії зі своїх численних збірок.

Працівники книгозбірні підготували перегляд книг Василя Гея й публікацій про нього, а найактивніші учасники інтерактивного уроку - Віталик Городюк та Ярослав Романюк отримали від письменника у подарунок книги з автографом.

Управління культури міської ради (720447)

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На Львівщині правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ