В Івано-Франківській області у Державтоінспекції проведено навчання з цивільної оборони

В Івано-Франківській області у Державтоінспекції проведено навчання з цивільної оборони

05.11.14 08:52 0 347
Понеділок, 03 листопада 2014, 13:54 |

03/11/2014

Як захистити власне життя і надати допомогу ближньому черговий раз навчали працівників ДАІ спеціалісти та фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області.

Так, 31 жовтня цього року в Управлінні державної автомобільної інспекції України в Івано-Франківській області проведено інструкторсько-методичне заняття з працівниками служби щодо навчання діям при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

У ході зустрічі, начальник Центру, полковник служби цивільного захисту Роман Борисюк проінформував присутніх щодо чіткого алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та зазначив, що дані навчання – це ще один крок до безпечного життя краян та збереження їхнього здоров'я та майна.

З особливостями практичного застосування засобів індивідуального захисту, приладів радіаційної та хімічної розвідки, первинних засобів пожежогасіння, порядку дій при виникненні небезпечних ситуацій різного характеру слухачів ознайомив начальник циклу практичної підготовки, підполковник служби цивільного захисту Андрій Павелко.

Оволодіння практичними навичками надання допомоги під час різного роду екстремальних ситуацій та в особливий період – основна мета заходу, тому його проведення має велику користь для мешканців області, адже вчить дотримуватися правил пожежної безпеки, відповідальніше ставитися до власного життя та життя рідних та близьких. І в цьому напрямку працівники Центру працюватимуть й надалі, адже такі навчання запобігають трагедіям і дають можливість зберегти якомога більше людських життів.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Міліціонери Закарпаття ...
Наступна новина: Рівненські правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ