У Івано-Франківську розпочалась позачергова 49 сесія міської ради

У Івано-Франківську розпочалась позачергова 49 сесія міської ради

05.11.14 10:37 0 351
Секретар міської ради Микола Вітенко просить перевірити дотримання проекту ремонту вулиці Набережної імені Василя Стефаника

4 листопада 2014 року міський голова Віктор Анушкевичус відкрив засідання позачергової 49 сесії Івано-Франківської міської ради.

В основі порядку денного сесії бюджетні питання, а саме про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року та про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

Перед початком розгляду питань порядку денного по суті секретар міської ради Микола Вітенко зачитав свій депутатський запит начальнику управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо ремонтних робіт дорожнього покриття вулиці Набережної.

Як вказує у своєму запиті Микола Вітенко, довгоочікуваний ремонт вулиці Набережної імені В.Стефаника відбувається з суттєвими проектними відхиленнями. Мова йде про звуження дорожнього полотна, порушення технологій улаштування дорожньої основи та зменшення самої основи. Уже очевидно, що без капітального ремонту залишиться важлива для міста ділянка від Пасічанського мосту до вулиці Берегової.

Також, слід зазначити, що виконання робіт проводиться виключно за кошти міського і обласного бюджету. Тому секретар міської ради просить надати проектно-кошторисну документацію та фронт робіт у вигляді графічної схеми по об'єкту «Капітальний ремонт Набережної ім. Стефаника в Івано-Франківську».

Про це повідомили у Івано-Франківській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сергій Надал вручив ...
Наступна новина: У бійців уже досить харчів ...

КОМЕНТАРІ