В Чернівецькій області піротехніки знешкодили вибухонебезпечний предмет часів Першої Світової війни

В Чернівецькій області піротехніки знешкодили вибухонебезпечний предмет часів Першої Світової війни

06.11.14 08:09 0 419
3 листопада в селі Рідківці Новоселицького району місцевий мешканець на відкритій території виявив невідомий предмет, ззовні схожий на вибухонебезпечний. Відразу на місце події були направлені фахівці групи піротехнічних робіт Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області. Піротехніки встановили, що знайдений предмет є артилерійським снарядом калібру 203 мм. часів Першої Світової війни і у разі необережного поводження зі снарядом міг статися вибух,

а дальність розльоту осколків такого вибухонебезпечного предмету сягає близько 1,5 км. Рятувальники вилучили небезпечну знахідку та знешкодили її у встановленому порядку. Окрім цього, фахівці групи піротехнічних робіт провели обстеження прилеглої території, в ході чого вибухонебезпечних предметів не виявлено.

З початку року на території Чернівецької області виявлено 64 застарілих вибухонебезпечних предметів минулих світових війн. Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до народної служби порятунку 101.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ