На Житомирщину надійшли перші субвенції з держбюджету за листопад

На Житомирщину надійшли перші субвенції з держбюджету за листопад

06.11.14 08:10 0 433
За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, 3 листопада цього року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам Житомирщини на надання пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот), на компенсацію втрати частини доходів у зв'язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального і на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 2075,8 тис. грн. На придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії спрямовано 7,200 тис. грн.

Окрім цього, 636,4 тис. грн. надійшло на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги, 416,5 тис. грн. – на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, а 36,6 тис. грн. – на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

В область надійшла додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 3630,1 тис. грн.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: Участь держслужбовців ...

КОМЕНТАРІ