Іваничівський районний суд 24 вересня 2014 року визнав вчинене чоловіком правопорушення малозначним та закрив провадження у справі, обмежившись усним зауваженням.
Рішенням же апеляційного суду на правопорушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.
Зауважимо, що через водіїв, які перебували за кермом напідпитку, на Волині цьогоріч трапилося 197 ДТП, унаслідок яких 15 людей загинуло та 92 отримали травми різного ступеню тяжкості.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Буковинці добровільно здали ...
Наступна новина: За 12 років удвічі ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим