— Міліціонери встановили, що крадіжку з автомобіля 23-річної рівнянки Лілії скоїв 30-річний житель села Великий Шпаків Рівненського району. Зловмисник, викрав відеореєстратор, автомагнітолу, жіночу куртку та дві сумки, в одній з яких знаходились гроші в сумі близько 10800 гривень.
— Міліціонери встановили, що крадіжку з господарства 29-річного Олега з Дубно скоїв 40-річний місцевий житель Юрій. Зловмисник викрав з подвір'я будинку речі домашнього вжитку. Сума збитку встановлюється.
— Міліціонери встановили, що крадіжку в одному з будинків Рівного по вулиці Пушкіна скоїв 26-річний рівнянин Олександр. Зловмисник, шляхом злому замка в підсобному приміщенні, яке знаходиться між першим та другим поверхами викрав особисті речі місцевого жителя Олега. Сума збитку встановлюється.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Закарпатті цьогоріч ...
Наступна новина: У Львові чоловік обікрав ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества