В цей час працівники ДАІ проведуть профілактичні акції «Пішохід», «П'яний за кермом злочинець», «Безпечна швидкість», благодійну акцію «Здай кров - врятуй життя». Також відбудуться прес-конференції, круглі столи, присвячені безпеці на дорогах та багато інших заходів спрямованих на зменшенні кількості автопригод.
Подібні заходи проходять в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020рр.) в багатьох країнах світу.
В Україні для цього вже зроблено досить багато. Із залученням міжнародних організацій були започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах. Постійно вдосконалюється законодавство у цій сфері, посилена профілактична робота з населенням.
Однак ситуація все ще залишається складною: за 10 місяців цього року в Україні сталося майже 22 тисячі ДТП з потерпілими, в яких 3607 людей загинули, 27343 дістали тілесні ушкодження. На в середньому за добу на автодорогах України в дорожньо-транспортних пригодах гинуть 12 ociб та травмуються близько 90 учасників дорожнього руху.
Для зміни ситуації на краще необхідні спільні зусилля органів державної влади, громадських організацій, наукового співтовариства, засобів масової інформації та суспільства загалом. Дотримання Правил дорожнього руху, засад безпечної поведінки та культури на дорозі, взаємодопомога - це основи безпечної та комфортної участі у дорожньому русі. І це повинен розуміти кожен з нас.
УДАІ УМВС України
в Тернопільській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині члени ...
Наступна новина: У Тернополі замінили 17 ...