Львів’янин Станіслав Горуна – бронзовий призер Чемпіонату світу з карате

11.11.14 13:45 0 637
9 листопада в німецькому Бремені завершився 22-й Чемпіонат Світу з карате (WKF).

У змаганнях за найпрестижніші нагороди світового карате взяли участь 966 учасників із понад 107 країн світу.

У ваговій категорії -75 кг національні кольори захищав представник Львівської області (ЗС України), вихованець клубу професійних видів одноборств «Юніон», майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Горуна (тренер Антон Нікулін), який у підсумковому протоколі в.к. 75 кг. виборов «бронзову» позицію, поступившись лише за вихід в фінальну частину змагань, майбутньому переможцю чемпіонату, представнику національної збірної Японії – Тані Руічі.

«Бронзовий» здобуток Станіслава дебютний, як і в його особистій кар'єрі так і в історії українського карате загалом.

Гідну пару представнику Львівщини склала вихованка одеської школи карате Ірина Зарецька, яка також стала фавориткою «малого фіналу» у в.к. – 68 кг серед жінок.

Загалом українські спортсмени продемонстрували відмінний результат на Чемпіонаті світу-2014, піднявшись в загальнокомандному заліку на 14-те місце.