Оперативно до місця події прибули вогнеборці, які пожежу площею 48 кв. м локалізували о 01:37, ліквідували о 01:42. Вогнем знищено 10 т кормів.
Нещасних випадків на пожежі не було.
Того ж дня виникла пожежа в приватному господарчому хліві та літній кухні в с. Лісоводи Городоцького району. О 23 годині до Служби порятунку «101» зателефонував власник та повідомив про загоряння. Чоловік самостійно почав ліквідовувати пожежу, але під час гасіння отримав опіки верхніх та нижніх кінцівок ІІ-ІІІ ступеня та доставлений до Хмельницької обласної лікарні.
За вказаною адресою прибув черговий караул 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Городок. О 23:50 вогнеборці пожежу, що розповсюдилась на площу 40 кв. м, локалізували, о 00:01 – ліквідували. Вогнем пошкоджено будівлю, знищені речі домашнього вжитку.
ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: До проекту держбюджету-2015 ...
Наступна новина: На Вінничині правоохоронці ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?