(11.11.2014) із міста Сватово Луганської області повернулись 15 інспекторів дорожньо-патрульної служби,які виконували завдання по забезпеченню безпеки дорожнього руху, дотриманню громадського порядку.
На територію Державтоінспекції екіпажі приїхали з прапором України та з відчуттям виконаного обов’язку. Їх тепло зустріли колеги, рідні і друзі.
—Ми несли службу на блок-посту разом з місцевими правоохоронцями,— розповідає командир загону капітан міліції Георгій Бамбуряк. — Відчули свою потрібність людям. Вони розуміють, що ми хочемо допомогти, забезпечити їм спокій. Таке у нас склалось враження.
Командир відзначає,що його підопічні були забезпечені зимовим одягом, касками,бронежилетами, самі обслуговували себе — варили їсти, прали, сумлінно виконували поставлені перед загоном завдання.




Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Волинь: в області ...
Наступна новина: Кількість вимушених ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?