На Тернопіллі динамівські змагання з кросу виграла команда охоронців

12.11.14 09:02 0 664
11 листопада на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо» відбулися змагання чемпіонату обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань «Динаміада-2014».

Перед початком забігу учасники хвилиною мовчання вшанували пам`ять українських воїнів, які загинули у зоні АТО.

До програми змагань входив біг на дистанції тисячу, три та п'ять тисяч метрів.

Сорок учасників з десяти команд колективів фізичної культури правоохоронних органів виборювали звання кращого спортсмена.

Переможцем загальнокомандного заліку стала команда УДСО при УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди УМВС України в Тернопільській області та УДСНС України в Тернопільській області.

Переможцями в особистому заліку стали: Дорош Наталія (КФК УМВСУ, дистанція 1000 метрів), Колтко Віталій (КФК УДСО, дистанція 1000 метрів), Трачук Андрій (КФК Держспецзв`язку, дистанція 3000 метрів), Даньків Руслан(КФК УДСО, дистанція 5000 метрів).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації „ Динамо”.