Тернопілля: рятувальники здобули «бронзу» в змаганнях з легкоатлетичного кросу

13.11.14 09:57 0 637
11 листопада на набережній Тернопільського ставу відбувся чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед динамівських колективів за програмою «Динаміада-2014».

10 команд-учасниць виборювали першість в перегонах на дистанціях тисячу, три та п’ять тисяч метрів.

Захід розпочався хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять бійців, які загинули під час проведення АТО.

Всі спортсмени прибули на змаганнях добре підготовленими та налаштованими на дружню боротьбу за призові місця. У підсумку, переможцем у загальнокомандному заліку стала команда УДСО при УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди УМВС України в Тернопільській області та УДСНС України в Тернопільській області.

Представники пожежно-рятувальної служби показали достойні результати. Зокрема, Катерина Найко та Юліан Лобоцький стали переможцями в особистому заліку на дистанції 1000 метрів, Віталій Казмірук виборов ІІ місце на дистанції 3000 метрів.

У підсумку, збірна Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій виборола «бронзу», посівши у загальнокомандному заліку ІІІ місце.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами та грамотами фізкультурно-спортивного товариства "Динамо".

Вітаємо нашу команду та чекаємо нових спортивних досягнень.