Гасло «Здай кров — збережи життя» командири підрозділів ДАІ та їх підопічні реалізували на практиці, організовано відвідавши Чернівецький обласний центр служби крові.
— ці хлопці зробили дуже добру справу,— сказала лікар-терапевт,завідуюча відділом діагностики Наталія Байдак, — можу стверджувати, що уже врятовано чиєсь життя...
Лікар пояснила, що саме на момент здачі крові донорами у погонах виникла негайна потреба надати допомогу пацієнту у лікарні швидкої медичної допомоги. У одного з працівників ДАІ виявилась потрібна група крові. Ото ж, після усіх необхідних перевірок її використали для виготовлення «тромбомаси».
Медики стверджують,що останнім часом активність громадян у питаннях донорства зросла. Багато добровольців бажають здати кров для поранених в антитерористичній операції.
— Люди розуміють, що в країні важка ситуація,— додає Наталія Володимирівна,— і допомагають хто як може.
В цьому контексті ініціатива ДАІ Буковини стала таким же свідомим відгуком на потреби суспільства. Є у ній і специфічний зміст. Адже головне завдання працівників ДАІ — знижувати аварійність на дорогах,попереджувати скоєння дорожньо-транспортних трагедій. З цією метою у рамках Тижня безпеки на території області зусиллями автоінспекції проводяться профілактичні операції «Безпечна швидкість», «Пішохід», «П'яний за кермом — злочинець». Керівництво УДАІ УМВС звернулось до священнослужителів з проханням відправити служби по загиблих у дорожньо-транспортних пригодах.
Командир взводу дорожньо-патрульної служби Вадім Ткаченко уже вчетверте здає кров на потреби потерпілих у ДТП.
— Переконаний,— говорить він,— такі акції потрібні. Працівникам ДАІ доводиться також надавати медичну допомогу, коли вони прибувають на місце ДТП.
Звичайно,хотілося б,аби потреба у таких послугах була мінімальною, або й зведеною «до нуля».
Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: На Хмельниччині хлібороби ...