По прибуттю до місця виклику рятувальники з’ясували, що горить суха трава площею 4 га, а полум’я швидко розповсюджується у сторону житлових будинків. Завдяки вправним діям вогнеборців не було допущено перекидання полум’я на житло, локалізувавши пожежу о 18:24. Остаточна ліквідація пригоди відбулася о 20:00. Загиблих та травмованих немає.
Цього ж дня пожежні області ліквідували загорання сухої трави ще у Баранівському районі та у місті Малин, на загальній площі близько 3,5 га. Ймовірні причини таких загорянь досить таки передбачувані – це необережне поводження з вогнем при спалюванні сміття та недбало кинутий недопалок тощо.
Загалом з початку року в області вже зафіксовано 385 пожеж у природних екосистемах, з них 321 – це випадки займання сухостою на відкритих територіях.
З огляду на це, Управління ДСНС Житомирщини вкотре наголошує на важливості дотримання правил пожежної безпеки, особливо на відкритих територіях. Перед тим як проводити спалювальні очисні роботи необхідно спочатку очистити місце; мати поряд первинні засоби пожежогасіння та обов’язково контролювати все, що відбувається. Ні в якому разі не можна спалювати траву у вітряну погоду, так як вогонь швидко розповсюджується по території. Полум’я із сухотрав’я може перекинутись і на приватні домоволодіння, розташовані поряд та принести шкоду як довкіллю, так і людям.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі КМУ дозволив ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...