Як з'ясувалось, потерпіла залишила свій автомобіль марки «Фольксваген» без нагляду на вулиці та пішла вирішувати свої нагальні питання. В цей час зловмисник попрямував до автомобіля, аби «обчистити» його. Але пересічні громадяни запримітили підозрілу особу, котра вешталась поблизу «іномарки» та не розгубилися, а одразу викликали працівників міліції.
Працівники міліції оперативно виїхали на місце події. Виїздом на місце події, співробітники міліції застали зловмисника на «гарячому», коли той намагався винести майно з автомобіля. Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 32-річний мешканець Чернівців.
Стосовно зловмисника розпочате кримінальне провадження за замах на крадіжку чужого майна, передбачене ст.15, ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевіряють причетність чернівчанина до скоєння аналогічних злочинів на території області.
СЗГ УМВС України
в Чернівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Криму місцева «влада» ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав