На сьогоднішній день існують різні думки щодо незабезпеченості відповідною формою та взуттям міліцейських батальйонів, що знаходяться в Луганській та Донецькій областях.
Заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар заявив, що ці тлумачення не стосуються підрозділів Міністерства внутрішніх справ, адже вони у повній мірі забезпеченні форменим одягом зимового зразка.
Форму було розроблено з урахуванням побажань та пропозицій саме тих співробітників, які беруть участь в АТО. Спецодяг нового зразка відповідає європейським стандартам форменого одягу для військовослужбовців.
– Завдяки виділеним коштам Кабінетом Міністрів України та оперативності, з якою працювало Міністерство внутрішніх справ, можна констатувати те, що міліцейські підрозділи у повній мірі забезпеченні форменим одягом та здатні виконувати свої обов'язки, незалежно від погодних умов, – заявив Сергій Чеботар.
Прес-служба МВС України
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ДТП на Волині: тілесні ...
Наступна новина: Система безоплатної ...
RLN.FM: де спорт стає зрозумілим
Що таке колаген: навіщо він потрібний і як його приймати
Подключение АВР — Надёжный Гайд 12 Шагов
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?