Українці на вихідних вшанують пам’ять жертв Голодомору

Українці на вихідних вшанують пам’ять жертв Голодомору

21.11.14 10:56 0 323
Цими вихідними українці у світі готуються вшанувати жертв Голодомору.

Про це повідомляє VIDIA.

Зокрема, Світовий конгрес українців (СКУ) у своєму зверненні закликає міжнародне співтовариство не забувати цю трагічну історичну подію і відзначити її 81-шу річницю поминальними службами, громадськими заходами та іншими пам’ятними подіями.

СКУ закликає кожну родину в світі помолитися за жертв Голодомору і запалити свічку пам’яті у вікні свого будинку в Міжнародний день пам’яті жертв Голодомору в суботу, 22 листопада о 19:32 за місцевим часом.

До вшанування жертв долучаються українці Австралії. Спілка українських організацій Австралії закликає кожну родину в світі в помолитися за жертв Голодомору.

У Парижі під час урочистостей з вшанування річниці Майдану і жертв Голодомору відбудуться похід центром Парижа, поминальна Літургія в Соборі Паризької Богоматері і покладання квітів до Тріумфальної Арки.

У Лісабоні у неділю пройде мирна хода до церкви Святого Антоніо, де відбудеться поминальне Богослужіння.

Концерт-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодоморів в Україні, відбудеться у Варшаві. Пам’ятні заходи відбудуться і в інших містах Польщі.

Поминальну службу в пам’ять жертв Голодомору у Токіо проведе Місія УПЦ (КП). Після служби планують викласти запаленими свічками тризуб – герб України для вшанування героїв Майдану.

Жертв Голодомору уже згадували в Чикаго. Учні школи Св. Миколая вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання та запалили свічки.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Вінничині міліція ...

КОМЕНТАРІ