Три десятки бійців Ужгородського батальйону Національної гвардії України майже два місяці перебували в зоні АТО, де несли службу на блокпостах у Донецькій області, зокрема в сумновідомому Дебальцеві.
На щастя, всі наші хлопці повернулися додому в Ужгород живими-здоровими.
Вітаючи гвардійців із поверненням додому, полковник Олександр Гебеш і підполковник Олександр Глущенко подякували бійцям за їх ратний труд в ім′я України, побажали усім їм міцного здоров′я, родинного затишку та всіляких житейських гараздів.
СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Місцеві бюджети Житомирщини ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим