У рамках візиту міський голова Тернополя Сергій Надал та заступника мера міста Мурсія Хоакін Мойа-Анхелер Санчез підписали Меморандум про співпрацю.
«Тернопіль та Мурсія стали першими містами на рівні двох держав – України та Іспанії, які формалізували свої відносини та розпочали двохсторонню партнерську співпрацю, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Ми вдячні іспанській стороні, яка погодилася поділитися своїм досвідом з тернополянам та надати максимальну підтримку у налагоджені тісних економічних та соціально-гуманітарних зв’язків».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині в Ізяславі ...
Наступна новина: В Чернівецькій області по ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим