У ході обстеження проведення заходу рейдовою групою здійснювався подвірний обхід неблагополучних багатодітних сімей, людей похилого віку, одиноких тощо. Також увага була приділена родинамі вимушених переселенців зі Сходу нашої країни та районів проведення АТО, які тимчасово мешкають на території даної сільської ради.
Фахівцями ДСНС були виявлені значні порушення вимог пожежної безпеки. Зокрема, відсутність металевих листів перед топковими отворами, ліжка впритул поставлені до стінок печей, які сильно нагріваються, надмірне складування дров навпроти топкових отворів, грубі порушення правил експлуатації електромережі (скрутки на електродротах, відкриті розподільчі коробки тощо).
Всім селянам доводились печної поведінки у побуті та на вулиці, зверталося на такі небезпечні помилки. По можливості співробітники ДСНС контролювали та допомагали усунути деякі порушення вимог пожежної безпеки.
До того ж, у сільській раді було проведено засідання представників місцевої влади, на якому ініційовано розгляд питання щодо запобігання загибелі та травмування людей під час виникнення різного роду надзвичайних ситуацій чи подій, особливо в осінньо-зимовий період. Також перед школярами проведено виступ з доведенням правил безпечної життєдіяльності.
У цей же день подібні спільні рейдові перевірки відбулися в Андрушівському та Радомишльському районах. Як свідчить багаторічний аналіз таких заходів, вони завжди мають надзвичайно позитивний результат, адже після відвідин фахівців селяни набагато частіше задумуються над небезпекою, котру несе у собі вогняна стихія і намагаються хоча б частково втілювати рекомендації працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій у повсякденне життя.
Шановні мешканці області! Управління ДСНС Житомирщини застерігає, щороку з настанням холодів кожна третя пожежа в області виникає від несправності і неправильного влаштування та експлуатації пічного опалення. Для того щоб уникнути лиха, необхідно дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки: не допускайте перегріву печей, слідкувати щоб не було тріщин у стінках печей і димоходів, на підлозі перед топковим отвором повинен знаходитись металевий лист розміром 50х70 см. У місцях проходу димаря через дерев’яні конструкції стелі має бути влаштована протипожежна розділка з цегли.
При дотриманні таких елементарних правил Ви вбережете своє життя та помешкання від лиха.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Медіа-організації ...
Наступна новина: Закарпаття: на ...